1407 Rowerowy obóz misyjny 2014

1407 Rowerowy Obóz Misyjny - Wniosek

Wnioskodawca: Andrzej Sieja   \\   Rok realizacji: 2014   \\   Przyznane dofinansowanie: 5,400 PLN

Ewangelizacyjne obozy rowerowe pozwalają młodzieży spędzić we właściwy sposób czas wakacji. Celem obozu jest nie tylko szeroko pojęta ewangelizacja na zewnątrz, ale przede wszystkim zdobycie wiedzy i doświadczenia, jak ułożyć swoje życie z Bogiem. Program i charakter obozu w całości dostosowane są do potrzeb młodych ludzi, którzy uczą się, jak być gospodarzami, a nie tylko gośćmi. Młodzież prowadzi nabożeństwa, pomaga przygotowywać posiłki, sprząta, organizuje gry i zabawy sportowe, ogniska oraz pomoc okolicznym mieszkańcom.

Ewangelizacji nie traktujemy jako obowiązku i przymusu, ale wspaniałą przygodę z Bogiem. Stosujemy nie jedną, a wiele form ewangelizacji zgodnych z darami i możliwościami uczestników obozu. Na każdym obozie doświadczamy też Bożych cudów przemiany młodych ludzi na lepsze. Młodzież postanawia, że od tej pory Bóg będzie głównym ich celem i planem na całe życie. Obozy zawsze kończymy wspaniałą uroczystością chrztu.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji