1506 Grupy Terenowe 2015

1506-Grupy-Terenowe-2015

Wnioskodawca: GM3A   \\   Rok realizacji: 2015   \\   Przyznane dofinansowanie: 29,900 PLN

Oto przychodzi wśród obłoków, i ujrzy Go wszelkie oko!
Tak, przyjdę wkrótce. Amen, przyjdź, Panie Jezu!
(Ap 1,7; 22,20)

Grupy Terenowe to kontynuacja projektu mającego na celu tworzenie możliwości doświadczenia przez wyznawców i zbory Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego trwałego ożywienia i reformacji.

Grupy Terenowe to filie Grupy Misyjnej „Trzej Aniołowie”. W roku 2015 będzie ich osiem. W każdej z nich odbędą się w ciągu roku cztery weekendowe spotkania ożywieniowo-misyjne. Na każdym spotkaniu będzie czas na wspólną modlitwę, budowanie się Słowem Bożym, integrację, wyjścia misyjne oraz wymianę doświadczeń i spostrzeżeń z pracy misyjnej w różnych zborach. Nie zabraknie również warsztatów i praktycznych szkoleń misyjnych, które dostosowane będą do potrzeb lokalnych odbiorców.

Zwieńczeniem całorocznej działalności będzie Ogólnopolski Zjazd Członków Grup Terenowych (05-08.11.2015), który stworzy mozliwość zjednoczenia się w modlitwie wszystkich ożywionych i tęskniących za powrotem Chrystusa braci i sióstr, którzy brali udział w życiu lokalnych Grup. Dla najbardziej zaangażowanych odbędzie się (tuż po Zjeździe) Szkolenie liderów Grup Terenowych (11-22.11.2015).

Czekajmy z utęsknieniem na powrót naszego Pana i jednoczmy się w służbie dla ginącego świata!

Więcej:

Zobacz projekty misyjne na rok 2023

2301 – Łukasz Łękawa – Promocja książek na Dolnym Śląsku Rok realizacji 2023 Przyznane dofinansowanie: 3.000 PLN Jednym z celów, jakie chcemy zrealizować poprzez promocję

Kongres 2022 w Gliwicach

Zarejestruj się Nie bój się Mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu, łączonym kongresie ASI Polska, ASI Europa i Diecezji Południowej. Adwentystyczne

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji