1510 Klub Zdrowia w Ostrowcu Świętokrzyskim

1510-Klub-Zdrowia

Wnioskodawca: Iwona Kowalska   \\   Rok realizacji: 2015   \\   Przyznane dofinansowanie: 3,000 PLN

Zdrowie jest nadrzędną wartością, której wagę w pełni doceniamy. Jego cena wzrasta w miarę jak je tracimy. Warto zatem o nie dbać i zabiegać pomimo wszystkich przeciwności.
Projekt Klub Zdrowia w Ostrowcu Świętokrzyskim skierowany jest do osób zainteresowanych poprawą jakości swego życia poprzez zmiany w stylu życia: ćwiczenia i dietę, a także dla osób pragnących poszerzenia swojej świadomości zdrowotnej celem dokonywania właściwych i korzystnych dla poprawy zdrowia wyborów. Uwzględnia również troskę o duchowe i psychologiczne aspekty życia mieszkańców naszego miasta. Projekt przewiduje cykliczne wykłady na temat zdrowia fi zycznego i psychicznego prowadzone przez lekarzy, dietetyków, promotorów zdrowia, terapeutów ds. uzależnień itp. Uwzględnia również projekcje filmów historyczno-religijnych, degustacje kuchni zdrowia, a także uruchomienie wypożyczalni książek o tematyce zdrowotnej, psychologicznej i religijnej dla tutejszej społeczności.
Wierzymy, że Klub Zdrowia w Ostrowcu może znacząco pomóc Duchowi Świętemu w przyprowadzaniu ludzi z naszego miasta do stóp Jezusa.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji