1515 Projekt misji medialnej

1515-Nadzieja-tv-Projekt-misji-medialnej

Wnioskodawca: Nadzieja.tv   \\   Rok realizacji: 2054   \\   Przyznane dofinansowanie:24,700 PLN

Telewizja internetowa nadzieja.tv to projekt docierający dziś do wielu tysięcy odbiorców w kraju i za granicą, mający grono swoich stałych i wiernych widzów. Powstałe w 2009 roku przedsięwzięcie związane jest od początku z akademickim zborem Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego przy Wyższej Szkole Teologiczno-Humanistycznej w Podkowie Leśnej, z którą utrzymuje przyjazne stosunki, często korzystając z jej gości zagranicznych jako prelegentów. Nadzieja.tv współpracuje także z charytatywną Nadzieja.pl Sp. z o.o., która jest organizacją pożytku publicznego, jak również z Fundacją Żródła Życia. Tworzymy unikatowe w skali kraju lekcje szkoły sobotniej na wideo, realizujemy część programów LIFEconnect z serii LC Stream, jak również produkujemy własne programy na żywo o tematyce biblijno-zdrowotnej pt. Czy warto jeszcze w coś wierzyć?, jak również umożliwiamy w każdy piątek kameralne spotkanie z pastorem, gdzie pochylamy się nad Słowem Bożym w audycjach pt. Od słowa do Słowa. Jako zbór bierzemy udział w zagranicznej misji budowy sierocińców w Indiach w ramach programu Living Springs Overseas Missions Billa Dulla, z którego powstają systematyczne raporty na antenie stacji.

Naszym celem jest z jednej strony wspieranie wyznawców w stałym kontakcie ze zborem, ze społecznością wierzących, a z drugiej zapoznawanie ludzi z poselstwem adwentowym. Działania te spotykają się z żywym oddźwiękiem nie tylko wśród wyznawców Kościoła, ale mamy informacje o decyzjach przyłączenia się poprzez chrzest do społeczności adwentystów w kraju, jak i za granicą. Ogólnie świadomość istnienia stacji wzrosła w ciągu ostatniego czasu.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji