1616 – Joanna Grzechowiak – Plan zbawienia w 3D dla dzieci

1616

Wnioskodawca: Joanna Grzechowiak   \\   Rok realizacji: 2016   \\   Przyznane dofinansowanie: 5,000 PLN

Plan zbawienia w 3D dla dzieci to projekt realizowany przez Joannę Grzechowiak i Alicję Bylinę. Celem projektu jest w bardzo przystępny sposób zapoznać dzieci (a przy okazji ich opiekunów) z planem zbawienia.
Grupy dzieci po zarejestrowaniu się przeprowadzone będą przez przewodnika przebranego za anioła przez wystawę zawierającą 8 stanowisk, dotyczących: Pisma Świętego, buntu w niebie, stworzenia, upadku, potopu, życia i śmierci Chrystusa, służby Chrystusa w niebiańskiej świątyni, powtórnego przyjścia Chrystusa. Anioł – przewodnik będzie narratorem, a na każdym ze stanowisk dzieci będzie uczestniczyły w edukacyjnych grach i zabawach, które związne będą z treścią. Każde dziecko otrzyma też książeczkę, która utrwalać będzie treści poznane podczas wystawy.
Dofinansowanie pozwoli zakupić materiały niezbędne do zorganizowania stanowisk oraz literaturę, którą dzieci będą otrzymywać.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji