1617 – Chór Adventus – Misja przez śpiew i słowo mówione

1617

Wnioskodawca: Chór Adventus   \\   Rok realizacji: 2016   \\   Przyznane dofinansowanie: 4,200 PLN

Muzyka i poezja religijna towarzyszyła człowiekowi od zarania dziejów – chór ADVENTUS pod dyrekcją Mariusza Gebla wraz z aktorką Anną Samusionek i kaznodzieją Słowa Bożego Dariuszem Lazarem stara się wykorzystywać właśnie te środki wyrazu, by dotrzeć do współczesnego zabieganego człowieka, złaknionego prawdziwego piękna i głębi doznań. Nasz projekt Misja przez śpiew i słowo mówione ma na celu pobudzić naszych słuchaczy do wejścia w bliskie relacje z Bogiem, a dodatkowym bodźcem do tego ma być rozdawana podczas koncertów literatura religijna.
Planujemy wykonać co najmniej cztery koncerty krajowe i dwa zagraniczne (w Niemczech), a miejscami, które pragniemy odwiedzić są między innymi domy opieki dla osób w podeszłym wieku. Dofinansowanie przeznaczone zostanie w pełni na zakup literatury rozdawanej w czasie występów oraz dojazdy do miejsc koncertów.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji