1618 – FZZ – Broszury misyjne

1618

Wnioskodawca: FZZ   \\   Rok realizacji: 2016   \\   Przyznane dofinansowanie: 18,000 PLN

Projekt zakłada stworzenie narzędzi ewangelizacyjnych w postaci pakietu składającego się z działań multimedialnych (cyfrowych i drukowanych). Planuje się opracowanie 16 broszur tematycznych formatu o objętości 16 stron każda, podzielonych na 4 kategorie:
a) zdrowie ogólne,
b) rodzina, dzieci i zdrowie psychiczne,
c) lekkie tematy biblijne,
d) trudniejsze zagadnienia biblijne.
Z narzędzi korzystać będą wyznawcy Kościoła, oferując broszury innym osobom z którymi maja kontakt. Dla tych, którzy prowadzą własne firmy, sklepy, biura, itp. planuje się zaprojektowanie displaya z kieszonkami na broszury. Osoba pragnąca zaoferować broszury swoim odbiorcom będzie mogła dobrać ich treść zgodnie z własnym wyczuciem oferując broszury na temat zdrowia, rodziny lub tematyki biblijnej. Treści broszur znajdować się będą na stronie internetowej, do której prowadzić będą kody QR znajdujące się na każdej broszurze. Zakłada się druk w ilości 5 000 egz. każdej broszury co da łącznie nakład 80 000 egz. Planuje się również druk 500 000 egz. bezpłatnych zakładek z intrygującymi pytaniami tematycznymi, do których odpowiedzi można szukać na stronie internetowej.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji