1621 – Joanna Krupa – Misyjny Zjazd Młodzieżowy

1621

Wnioskodawca: Joanna Krupa   \\   Rok realizacji: 2016   \\   Przyznane dofinansowanie: 2,200 PLN

Z ogromną przyjemnością pragniemy Was zaprosić na Zjazd Młodzieżowy CFM pt. W drodze…, który odbędzie się w dniach 24-26.06.2016r. w Opolu. Głównym celem zjazdu jest zdobycie praktycznych umiejtności głoszenia ewangelii na wiele różnych sposobów, za pośrednictwem nowych metod. Powodem dlaczego chcemy szkolić młodzież w tej dziedzinie jest to, że często wydaje się nam, że misja nie jest dla nas, bo jesteśmy zbyt niedoświadczeni, nieśmiali i bojaźliwi. Słychać również głosy, iż tradycyjna misja to relikt przeszłości. Wszystkie te pseudoargumenty sprawiają, że każdy z nas działa na własną rękę, albo nie głosi wcale.
Pragniemy zatem pokazać, że razem można zdziałać więcej niż pojedyczo, ponieważ Pan Bóg daje nam różne talenty, uwidaczniające się przy wspólnej pracy w Kościele. Oprócz misji ewangelizacyjnych w programie zaplanowaliśmy również czas na ciekawe i budujące warsztaty.
Jeżeli pragniesz naładować swoje duchowe akumulatory, utwierdzić się w naszej adwentystycznej tożsamości, poznać nowych ludzi i doświadczyć Boga w działaniu to nie może i Ciebie zabraknąć!!! Niniejszy projekt realizowany jest przez grupę młodzieży z Opola i sympatyków.
Dofinansowanie z ASI Polska pozwoli na cześciowe pokrycie kosztów zakupu materiałów ewangelizacyjnych, sprzetu nagłaśniającego oraz kosztów zakwaterowania i wyżywienia uczestników.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji