1624 – Marcin Anielski – Miej serce dla zdrowia

1624

Wnioskodawca: Marcin Anielski   \\   Rok realizacji: 2016   \\   Przyznane dofinansowanie: 2,500 PLN

Miej serce dla zdrowia to nazwa projektu stosującego Mobilną Bibliotekę Zdrowia z darmowymi badaniami, czyli monitorem akcji serca i pomiarem saturacji krwi tlenem w praktycznych działaniach misyjnych. Stanowisko biblioteki umieszczone jest na rozkładanym stojaku na książki. Stojak wyposażony jest w małe kółka, co pozwala na prowadzenie akcji misyjnych w każdym miejscu miasta legalnie i bez konieczności starania się o pozwolenia, a także mały przenośny pulsoksymetr do prowadzenia badań oraz zestaw książek radzących w kwesti zdrowia fizycznego oraz zdrowia duchowego i zwycięstwa nad nałogami.
Na stoisku w mieście wolontariusze stoją w jaskrawych strojach, informują o bezpłatnych badaniach i książkach do wypożyczenia. Odważniejsi chodzą z badaniami i książkami od drzwi do drzwi.
Projekt promowany jest przez grupę misjonarzy pod kierunkiem brata Marcina Anielskiego i Mirosława Kani. Może Twój zbór też chciałby się przyłączyć do projektu? Potrzebujemy Twojej modlitwy.
Dotacja z ASI Polska wpłynęłaby na obniżenie kosztów książek, koszulek z nadrukiem, stojaków na książki i sprzętu do badań.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji