1702 – Chór Adventus – Pieśń i poezja dla środowisk zamkniętych

1702

Wnioskodawca: Chór Adventus   \\   Rok realizacji: 2017   \\   Przyznane dofinansowanie: 4,000 PLN

Środowiska zamknięte, jakimi bez wątpienia są zakłady poprawcze, więzienia, domy opieki to miejsca, do których szczególnie wysyłał Swoich uczniów Pan Jezus. Osoby w nich się znajdujące mają nikłą szansę na kontakt z pieśnią czy poezją religijną słyszaną na żywo. Jako Żeński Chór Kameralny ADVENTUS chcemy wyjść naprzeciw tym – często nieuświadamianym – potrzebom, aby poprzez nasz program uruchomić w sercach tych ludzi tęsknotę za czymś piękniejszym, lepszym, wzniosłym, a nade wszystko zachęcić ich do wejścia w relację z Bogiem. Dodatkową ku temu inspiracją będzie przekazane przez nas książki, broszury i płyty o tematyce religijnej.
W ramach projektu Pieśń i poezja religijna dla środowisk zamkniętych planujemy 8 koncertów w roku 2017. Dofinansowanie przeznaczone będzie na zakup literatury rozdawanej podczas programu, reklamę (plakaty, ulotki) i dojazd na miejsca koncertów.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji