1701 – Agata Radosh – Sięgnij po zdrowie

1601

Wnioskodawca: Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia   \\   Rok realizacji: 2017   \\   Przyznane dofinansowanie: 3,600 PLN

STOWARZYSZENIE PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA – SIĘGNIJ PO ZDROWIE jest organizacją działającą na rzecz edukacji społeczeństwa w zakresie ochrony i promocji zdrowia. Celem działalności Stowarzyszenia jest wyposażenie ludzi w stosowną wiedzę i pomoc w dokonaniu właściwych wyborów, które wpływają na lepsze zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe, a także poprawiają komfort i styl życia. Cel ten realizowany jest m.in. poprzez organizowanie publicznych wykładów i prelekcji.
Dofinansowanie ASI przeznaczone jest na pokrycie kosztów podróży (koszt paliwa lub biletu PKP) wolontariuszy/prelegentów oraz na rozbudowę oświetlenia koniecznego do filmowania wykładów i wymianę zużytego projektora.
Stowarzyszenie prowadzi kanał na YouTube, który na koniec czerwca 2016 roku posiadał ok. 7100 subskrybentów. Nagrania wykładów umieszczone na kanale Sięgnij Po Zdrowie w ostatnim roku zostały wyświetlone ponad 803 000 razy.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji