1708 – GM3A – Kontynuacja pracy misyjnej w Ostródzie

1708

Wnioskodawca: GM3A   \\   Rok realizacji: 2017   \\   Przyznane dofinansowanie: 19,200 PLN

Kontynuacja projektu rezalizowanego przez Grupe Misyjną „Trzej Aniołowie” mającego na celu założenie zboru w Ostródzie. Ostróda to miejscowość, w której żyją obok siebie ludzie z różnych denominacji chrześcijańskich. W roku 2012 odbył się tam Camp Misyjny, przez który staraliśmy się ukazać mieszkańcom Ostródy również Kościół Adwentystów Dnia Siódmego. Od tamtej pory działali tam wolontariusze GM3A, prowadząc działania misyjne na różne sposoby, m.in.: Klub Zdrowia, wykłady biblijne, kolportaż, praca z uliczną wypożyczalnią. Choć praca nie przynosi tak szybkich rezultatów jak oczekiwaliśmy, zdecydowanie warto ją kontynuować w nadziei ujrzenia owoców. W roku 2017 dzieła tego pragnie się podjąć dwoje wolontariuszy – Beata i Szymon.
Dotacja z ASI Polska przeznaczona jest na dofinansowanie kosztów materiałów misyjnych oraz kosztów utrzymania i wyżywienia skierowanych tam wolontariuszy.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji