1714 – Genowefa Pawluczuk – KZ Białystok

1714

Wnioskodawca: Klub Zdrowia w Białymstoku   \\   Rok realizacji: 2017   \\   Przyznane dofinansowanie: 2,400 PLN

Zdrowie jest nadrzdną wartością, której wage w pełni doceniamy. Jego cena wzrasta w miare, gdy je tracimy. Warto zatem o nie dbać i zabiegać pomimo wszystkich przeciwności. Projekt Klubu Zdrowia w Białymstoku skierowany jest do osób zainteresowanych poprawą jakości swego życia poprzez zmiany w jego stylu: ćwiczenia i dietę, a także dla osób pragnących poszerzenia swojej świadomości zdrowotnej celem dokonywania właściwych i korzystnych dla zdrowia wyborów. Uwzglednia również troske o duchowe i psychologiczne aspekty życia mieszkaców naszego miasta.
Projekt przywiduje cykliczne wykłady na temat zdrowia fizycznego i psychicznego prowadzone przez lekerzy, dietetyków, promotorów zdrowia, terapeutów ds. uzależnien itp. Uwzglednia również projekcje filmów historyczno-religijnych, degustacje potraw wegetariaskich, warsztaty kulinarne, a także sprzedaż książek o tematyce zdrowotnej. Projekt stanowi kontynuację comiesięcznych zajęć Klubu Zdrowia, które rozpoczęły sie w 2015 roku. Dotacja z ASI Polska zostanie wykorzystana głównie na dofinansowanie przejazdów prelegentów oraz dofinansowanie zakupu sprzętu multimedialnego.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji