1716 – Katarzyna Megger – Koncert charytatywny w Łodzi

1716

Wnioskodawca: Katarzyna Megger   \\   Rok realizacji: 2017   \\   Przyznane dofinansowanie: 6,100 PLN

Koncert charytatywny w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany co roku w sali koncertowej Szkoły Muzycznej w Łodzi jest wydarzeniem skupiającym uwagę lokalnych mediów i władz miasta. Jest doskonałą okazją do przekazania duchowych treści poprzez muzykę gospel przeplataną muzyką poważną w najlepszych wykonaniach. Ponadto stanowi promocję Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w mieście i stanowi doskonałą możliwość by przekazać widzom informację o innych inicjatywach organizowanych przez Kościół i zachęcić do udziału w nich. Gośćmi tegorocznego koncertu byli m.in. Chór Uniwersytetu Medycznego w Łodzi; solista New York Opera – światowej sławy bas, Daniel Borowski; artyści Akademii Muzycznej w Łodzi. Jako, że organizatorzy i artyści zrzekają się wynagrodzenia, wszelki dochód przeznaczony jest na cele dobroczynne. Patronat nad wydarzeniem oficjalnie obejmuje Prezydent Miasta Łodzi – Hanna Zdanowska oraz rektor Akademii Muzycznej w Łodzi.
Dotacja z ASI Polska przeznaczona jest na dofinansowanie kosztów materiałów misyjnych i promocyjnych oraz refundacji kosztów przejazdów.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji