1718 – nadzieja.tv – Filmy o zasadach wiary

1718

Wnioskodawca: nadzieja.tv   \\   Rok realizacji: 2017   \\   Przyznane dofinansowanie: 30,400 PLN

Projekt telewizji nadzieja.tv oraz Fundacji „Źródła Życia” i jej serwisu „BibliaMówi.pl”, jest próbą dotarcia do osób zagubionych we współczesnym świecie, żyjących w ciągłym biegu i nie mających czasu. Rozwiązaniem jest zaoferowanie im nieabsorbujących, krótkich filmów, które określiłyby ich postrzeganie świata i miejsce w rodzinie ludzkiej. Przy ich pomocy poznają na tyle dobrze Biblię, aby zawarte w niej treści przemieniały w pozytywny sposób ich życie, ale również i życie tych, na których im zależy.

To pierwszy tego typu projekt w Polsce, który w przystępny, skrócony sposób, poprzez dwadzieścia osiem fabularyzowanych, dziesięciominutowych filmów, przedstawia zasady Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, kierując zainteresowanych pogłębieniem tematu do określonego serwisu internetowego, a w konsekwencji wpływa na podjęcie decyzji.

Dofnansowanie pozwoli na pokrycie kosztów związanych z realizacją projektu takich, jak nagrania w wybranych lokalizacjach czy postprodukcję.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji