1717 – Mariusz Merkis – Drużyna harcerska Jaworzno

1717

Wnioskodawca: Mariusz Merkis   \\   Rok realizacji: 2017   \\   Przyznane dofinansowanie: 7,000 PLN

Drużyna Harcerska Jaworzno NIE-ADS – to projekt realizowany przez zbór Jaworzno Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Zamierzeniem projektu jest zorganizowanie drużyny harcerskiej na podstawie dostepnego programu „Pathfinder” dla dzieci niepochodzacych z rodzin adwentowych, w celu głoszenia im dobrej nowiny. Przez regularne spotkania drużyny (zbiórki), wyjazdy na obozy i biwaki, udział w wydarzenach miasta i akcjach charytatywnych oraz dodatkowych spotkaniach nauki religii pragniemy mieć stały kontakt z dziećmi i ich rodzicami. Z tego wzgledu, że projekt jest realizowany głównie wśród dzieci z rodzin uboższych, zarówno utworzenie drużyny, jak i realizowanie programu wymaga wkładu finansowego.
Dotacja z ASI Polska będzie przeznaczona na dofinansowanie kosztów umundurowania, wyjazdów i materiałów plastycznych używanych na zbórkach.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji