1804 – Genowefa Pawluczuk – Klub Zdrowia w Białymstoku

1804

Wnioskodawca: Klub Zdrowia w Białymstoku   \\   Rok realizacji: 2018   \\   Przyznane dofinansowanie: 1.500 PLN

Życie i zdrowie stanowi bezcenne dobro osobiste i społeczne, choroba jest natomiast tragedią jakże często niszczącą poczucie osobistego, rodzinnego i społecznego szczęścia. Apostoł Jan napisał: „Modlę sie o to, aby ci się we wszystkim dobrze powodziło i abyś był zdrów, tak jak dobrze ma sie dusza twoja” (3 J. 1,2). Warto zatem o nie zabiegać pomimo wszelkich przeciwności. Projekt Klubu Zdrowia w Białymstoku skierowany jest do osób zainteresowanych poprawą jakości swego życia we wszystkich jego wymiarach (fizycznym, psychicznym, i duchowym). Proponujemy zmiany w jego stylu, poprzez ćwiczenia, odpowiednią dietę oraz przez poszerzenia świadomości zdrowotnej celem dokonywania właściwych i korzystnych dla zdrowia wyborów.
Projekt uwzględnia także troskę o duchowe i psychologiczne aspekty życia mieszkańców naszego miasta.Przywiduje cykłiczne wykłady na temat zdrowia fizycznego i psychicznego prowadzone przez lekarzy, dietetyków, promotorów zdrowia, terapeutow d/s uzależnień i pastorów. Uwzględnia również projekcje filmów historyczno-religjnych, degustacje potraw wegetariańskich, warsztaty kulinarne, a także sprzedaż i wypożyczanie książek o tematyce zdrowotnej i duchowej. Projekt stanowi kontynuację comiesięcznych zajęć Klubu Zdrowia, które rozpoczęły się w 2015r. Dotacja z ASI zostanie wykorzystana głównie na dofinansowanie przejazdów prelegentów oraz dofinansowanie zakupu termosu do transportu żywności.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji