1825 – Paulina Radke – Tematyczne obozy młodzieżowe

Wnioskodawca: Paulina Radke   \\   Rok realizacji: 2018   \\   Przyznane dofinansowanie: 6.000 PLN

Widzimy wielką potrzebę szkolenia młodzieży, aby mogła wykorzystywać swoje predyspozycje w służbie innym ludziom oraz Bogu. Dlatego chcemy zorganizować 4 obozy dla młodzieży. Ich celem jest przekazanie młodym osobom wiedzy i pomoc w zdobyciu doświadczenia, tak aby oni następnie mogli robić to samo dla innych. Dodatkowo planujemy, aby obozy skupiały się na różnych tematach tak, aby każdy mógł pogłębiać swoją wiedzę stosownie do talentów i zainteresowań, jakie posiada. Poza tym chcemy, aby młodzi liderzy mogli dzielić się umiejętnościami i wiedzą, jaką posiadają, prowadząc szkolenia i warsztaty.
Obozy odbędą się w Danielkach, miejscowości niedaleko Zakopanego, w terminie od czerwca do września 2018 roku.
Planowane są następujące specjalizacje:
– obóz wędrowny,
– „młodych inżynierów”,
– kuchenny,
– naturalne metody leczenia.
Planujemy, by turnusy były nieduże – 4 liderów oraz 12 uczestników – co pozwoli na zachowanie rodzinnej atmosfery, w której młodzież najlepiej może się rozwijać i budować zdrowe więzi. W czasie każdego obozów zostaną zorganizowane zajęcia związane z tematyką obozu, umożliwiające rozwijanie umiejętności w danym temacie. Poza tym będą też wyjścia ewangelizacyjne w różnej formie (dopasowanej do tematyki obozu). Oprócz możliwości rozwoju intelektualnego, planujemy zadbać o rozwój duchowy, poprzez zorganizowanie odpowiedniego czasu w ciągu dnia na nabożeństwa oraz osobiste studium Pisma Świętego.
Dotacja z ASI Polska przeznaczona będzie na dofinansowanie kosztów zakwaterowania oraz wyżywienia uczestników i liderów.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji