1506 – GM3A – Grupy Terenowe – raport (3)

1506-r3-01

Kongres Misyjny w Wieliczce – ogólnopolski zjazd członków Grup Terenowych – odbył się w dniach 9-14.07.2015, a poprzedzony był tygodniowym obozem misyjno-modlitewnym (1-8.07.2015).
Czas Kongresu dla łącznie około 500 osób był wyjątkowym okresem, w którym nie zabrakło porywających wykładów, ciekawych warsztatów, radosnych wyjść misyjnych oraz niesamowitej społeczności w prawdziwie niebiańskiej atmosferze – nabożeństw, modlitw, śpiewów chóralnych, kameralnych i wielu innych atrakcji, dających duchowy przedsmak Nieba.
Jeśli już wspominamy smaki, to serwowana była nie tylko wyśmienita i ożywcza strawa duchowa, ale również pożywne i zdrowe posiłki wegetariańskie.
W trakcie kongresu można było usłyszeć wielu wspaniałych mówców: Piotra Bylinę, Piotra Hoffmanna, dr Jana Harrego Cabungcala ze szwajcarskiego oddziału ASI, prof. Johna Scharffenberga, Agatę Radosh i wielu innych. Nie zabrakło również specjalnego programu prowadzonego dla najmłodszych uczestników kongresu.
Po Kongresie miał miejsce obóz szkoleniowy dla nowych liderów, który odbył się w Centrum Misyjnym w Płocku.

Nagrania wykładów z Kongresu są już dostępne.


Zobacz projekt!

Więcej:

Zarejestruj się na Kongres 2023

Posiłki  Siostra Renata Parma będzie kierować wyżywieniem w trakcie nadchodzącego kongresu ASI Polska. Posiłki będą wegetariańskie.  Jeśli jesteś zainteresowany wyżywieniem na kongresie, prosimy o wypełnienie

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji