1508/1527 – GM3A – Misyjne Centrum Szkoleniowe – raport 2

1508-r2-1

W czerwcu odbyło się kolejne spotkanie liderów duchowych, organizacyjnych, misyjnych, duszpasterzy. Celem tego spotkania było przygotowanie nas do obozów letnich pod kątem organizacyjnym i duchowym. Pracowaliśmy również nad programem misyjnym Międzynarodowego Kongresu Misyjnego w Wieliczce.

Młodsi kursanci MCS wraz z doświadczonymi liderami uczestniczyli w wyjazdach misyjnych na różne tereny w Polsce, by pogłębiać doświadczenie z Bogiem w relacjach i pracy misyjnej. Pracowaliśmy w wielu miastach na terenie kraju m.in. w Starych Jabłonkach, Kielcach, Nysie, Wrocławiu, Chełmnie, Lidzbarku Warmińskim, Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim.

We wrześniu odbyło się podsumowanie wszystkich działań misyjnych, w których braliśmy udział i organizowaliśmy od początku lata po sam koniec tego miesiąca. Kolejno omawialiśmy wszystkie wydarzenia misyjne mówiąc o ich plusach, jak i rzeczach trudnych. Dziękowaliśmy Panu Bogu za to, jak prowadził swoje dzieło i nas tego lata. Jako starsi liderzy mieliśmy przywilej spotkać się z młodszymi liderami, których Pan Bóg dał nam pozyskać podczas wakacyjnej pracy misyjnej. Mogliśmy patrzeć, jak w krótkim czasie uczą się nowych rzeczy i wprowadzają w życie zmiany w aspektach duchowych i fizycznych. Przyjemnie było patrzeć na ich gorliwość i zapał w pracy dla Jezusa.
Każdy z młodszych liderów mógł spróbować na własnej skórze, jak to jest być liderem organizacyjnym, duchowym, misyjnym czy duszpasterzem. Każdy w tym czasie mógł wprowadzić nowe pomysły. Na końcu tego szkolenia mogliśmy usłyszeć kazanie, które przygotowywali uczestnicy szkolenia i mówili je pierwszy raz. Pan Bóg wspaniale poprowadził ich w tych rozważaniach, każdy temat kazania był inny, wyjątkowy. Kiedy spojrzeliśmy na całokształt kazań, zobaczyliśmy wielkie poselstwo od Boga do naszych serc, poselstwo miłości i łaski, poselstwo wezwania do pracy. On rozpalił w naszych sercach ogień, który chcemy by stale płonął. Wierzymy, że Bóg chce, aby młodzież szczególne angażowała się w pracę dla Niego i poświęcała swój czas na ratowanie bliźnich.
Na początku października rozpoczęliśmy kolejny dwumiesięczny cykl przygotowujący nas do nowych wyzwań. Odbyły się szkolenia z tego, jak prowadzić ludzi do Chrystusa, jak prowadzić lekcje biblijne. Poznawaliśmy nasze fundamentalne zasady wiary. Cieszymy się bardzo z tego czasu, ponieważ był dla każdego z nas wielkim błogosławieństwem.

Zobacz projekt!

Więcej:

Zobacz program Kongresu 2021

Program Ramowy XII Kogresu ASI Polska10-11 grudnia 2021 r.nadzieja.tv   PIĄTEK, 10 grudnia 202115.30 – 16.45 – BLOK I– Rozpoczęcie XII Kongresu ASI Polska– Powitanie

Podziel się wrażeniami z kongresu​

Podziel się z nami Twoją opinią o kongresie i wrażeniami z kongresu. Prześlij pozdrowienia. Nagraj krótki film. Chcemy stworzyć filmowe sprawozdanie z Kongresu ASI 2020

Kongres 2020

XI Kongres ASI Polska odbędzie się tradycyjnie w drugi grudniowy sabat, czyli 11-12 grudnia 2020. Niestety, z powodu epidemii, kongres nie będzie mógł mieć formy

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji