1318 Klub Zdrowia

1318 Klub Zdrowia

Wnioskodawca: Zbór w Mszczonowie   \\   Rok realizacji: 2013   \\   Przyznane dofinansowanie: 2,900 PLN

Życie i zdrowie człowieka jest wartością nadrzędną i niezaprzeczalną – jest najcenniejszym bogactwem każdego społeczeństwa. O to życie i zdrowie warto nie tylko dbać, ale i zabiegać. Programy Klubu Zdrowia nabierają szczególnego znaczenia dla osób dotkniętych chorobą.

Projekt „Klub Zdrowia w Żyrardowie” stwarza możliwość integrowania się osób poprzez grupy wsparcia, wskazuje właściwy sposób radzenia sobie w różnych sytuacjach związanych z chorobą, wzmacnia myślenie o pozytywnych aspektach życia oraz kształtuje w uczestnikach spotkań właściwe, zdrowe nawyki sprzyjające poprawie jakości życia. Projekt zakłada cykliczne spotkania prowadzone przez zaproszonych specjalistów od spraw związanych ze zdrowiem – lekarzy, dietetyków, promotorów zdrowia, terapeutów ds. uzależnień itp. W atrakcyjny sposób, wykorzystując całościowe podejście do zdrowia oraz najnowsze informacje dotyczące ochrony zdrowia, przedstawiane tu będą zasady zdrowego stylu życia.

Klubu Zdrowia w Żyrardowie, jak wierzymy, pomoże w realizacji misyjnego projektu założenia nowego zboru w Żyrardowie.

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji