1201 Obozy Misyjne 2012 – raport końcowy

Dodane przez ASI Polska   /   18 kwietnia 2013  /    Raporty

IMG_3508-t

Hasłem tegorocznych (2012) programów GM3A, w tym również obozów misyjnych są słowa:

„Lecz ja i dom mój służyć będziemy Panu” Joz 24,15.

Te słowa skierowane nie tylko do nas samych, ale również i do naszych domów. Obojętność w naszych czasach do spraw duchowych jest równoznaczna ze śmiercią.


Grupa Misyjna „Trzej Aniołowie”, przy wielkiej pomocy ASI Polska, już od pięciu lat organizuje w naszym kraju obozy misyjne, które są wspaniałym doświadczeniem dla wielu osób. Z roku na rok coraz więcej osób pragnie doświadczyć żywego Boga w misji. Chwała naszemu Panu za dobry czas i za wszystkie Jego wysiłki w celu
ratowania każdego z nas.

Doświadczenie z obozu Euro 2012 we Wrocławiu.
Kiedy rozdawaliśmy ulotki GLOW, zaciekawiona Pani, która obserwowała naszą pracę, podeszła i zapytała: „co to są za ulotki, że nikt ich nie wyrzuca?”. Opowiedziałam jej kim jesteśmy i okazało się, że ta Pani zna nasz Kościół, słuchała naszego nabożeństwa w radiu i pamięta, że bardzo się wzruszyła. Wzięła kilka ulotek i sama zaczęła je rozprowadzać. Potem wróciła i pytała, gdzie mamy Kościół i o której mamy nabożeństwo.

W sobotę na nabożeństwie mogliśmy ją spotkać. Miała również okazję powiedzieć na apelu o tym dlaczego właśnie tutaj przyszła. Dowiedzieliśmy się, że pomimo że w piątek miała bardzo dużo pracy, ze wszystkim zdążyła – i to tylko cudem, dzięki Bogu. Potem do północy czytała książkę „Droga do Chrystusa”, od której nie mogła się oderwać. Była bardzo zbudowana nabożeństwem.

Beata Walas   \\   www.gm3a.org   \\   Zobacz relacje z obozów!

» Działania
Program Euro 2012 (07.06 – 24.06.2012) został zrealizowany z 30 zborach. W 4 miastach (Warszawa, Mszczonów, Kraków, Wrocław) odbyły się obozy. Dodatkowo, od 15 sierpnia do 31 września 2012 odbyło się 10 obozów misyjnych.

» Efekty.
Dzięki różnorodności obozów udało się dotrzeć do zróżnicowanej grupy osób w Kościele i poza nim. W trakcie obozów Euro 2012 udało się dotrzeć z drukowanym słowem do około 150000 ludzi w Polsce i poza jej granicami. Ponad 30 zborów zaangażowało się w pracę misyjną w czasie Euro 2012.

» Podsumowanie.
Ten projekt, to kolejny krok w rozwoju grupy GM3A i misji w Polsce. Dla wielu zborów, braci i sióstr, dzieci i przyjaciół prawdy była dana kolejna szansa uczestniczenia w misji naszego Pana. Bóg znowu puka i woła do serc ludzi w Polsce, coraz więcej i więcej. Obozy misyjne to kolejna sposobność i możliwość dla działania Ducha Świętego na terenie naszego kraju.

Zobacz projekt!

Komentarze są zamknięte.

  • O ASI…

    Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

    Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

^ Do Góry