1205 Misja medialna z Jezusem – raport końcowy

Dodane przez ASI Polska   /   23 kwietnia 2013  /    Raporty

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wspólnie zrealizować projekt Medialna Misja z Jezusem. Dziękujemy za wsparcie w tym projekcie Adwentystycznemu Stowarzyszeniu Inicjatyw – ASI Polska oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do jego realizacji. Oddaliśmy w ręce Polaków, w naszym kraju i nie tylko, 15 tysięcy płyt z dwoma filmami (Droga do Emaus i Kim jest ten Jezus?), które w piękny i wzruszający, a zarazem rzeczowy sposób mówiły o Jezusie Chrystusie, naszym Zbawicielu.


W realizację tego projektu zaangażowani byli wszyscy kolporterzy w naszym kraju, ponadto 41 zborów i grup na terenie Polski, a także Polonia adwentystyczna w Australii i Kanadzie. Było dla nas wielkim przywilejem współpracować razem z tak dużą grupą misjonarzy, a przede wszystkim być współpracownikami samego Boga w Jego dziele zbawienia ludzi. Jako, że są to płyty pomocne do pierwszego kontaktu z ludźmi, trudno ocenić wymierne efekty tych działań, jednak wierzymy, że to rozsiane ziarno, na skutek działania Ducha Świętego zakiełkuje w sercach wielu szczerych osób i przyniesie owoce do Królestwa Bożego, które z łaski Bożej ujrzymy w Niebie.

Przed nami jeszcze wiele projektów misyjnych, które realizujemy i zamierzamy wdrażać. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy z naszym Studiem. Zachęcajcie znajomych do odwiedzania naszej strony internetowej www.studioadees.pl, na której bezpłatnie dostępna jest szeroka gama ewangelizacyjnych materiałów filmowych, dzięki którym wiele osób nawraca się do Boga i zmienia kierunek swojego życia we właściwą stronę. Chwała niech będzie za to naszemu Panu i Zbawicielowi!

Zobacz projekt!

Komentarze są zamknięte.

  • O ASI…

    Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

    Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

^ Do Góry