1207 Nadzieja.TV – raport końcowy

Dodane przez ASI Polska   /   23 kwietnia 2013  /    Raporty

Projekt telewizji internetowej przyniósł ogromne zaangażowanie wyznawców zboru w Podkowie Leśnej – przede wszystkim młodzieży. Pomógł też w dostępie do nabożeństw sobotnich (transmisje i retransmisje), jak również zapewnił wyznawcom w kraju miejsce, w którym mogli prowadzić studia biblijne w oparciu o kwartalnik „Lekcje biblijne”.


Materiały w 2012 roku obejrzano 46 tys. razy, zamieszczano na stronach internetowych 241 tys. razy, tworząc archiwum składające się z przeszło 900 filmów wideo. Telewizja nadzieja.tv spotkała się z ogromną popularnością wśród Polonii adwentystycznej, która kontaktując się drogą mailową czy przez portale społecznościowe, brała aktywny udział w kształtowaniu programu stacji nadzieja.tv, podpowiadając rozwiązania, które były następnie wdrażane na antenie. Mieliśmy też sygnały o przemianie życia poszczególnych widzów.

Każdy biorący udział w projekcie doświadczał Bożego prowadzenia i ogromnej satysfakcji służby dla innych. Mamy nadzieję, że w kolejnym roku pojawią się nowe wyzwania pozwalające dotrzeć z internetowym poselstwem adwentowym do jeszcze większej ilości ludzi.

Janusz Miodoński   \\   www.nadzieja.tv

Zobacz projekt!


Komentarze są zamknięte.

  • O ASI…

    Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

    Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

^ Do Góry