1205 Misja medialna z Jezusem – raport

Dodane przez ASI Polska   /   05 października 2012  /    Raporty

Już od początku roku rozpoczęliśmy pierwsze działania związane z realizacją projektu Medialna misja z Jezusem. Pierwszym krokiem były rozmowy z producentami filmów Droga do Emaus i Kim jest ten Jezus? w celu uzyskania praw autorskich na wydanie 15 000 tych filmów w polskiej wersji na płytach DVD oraz omówienia warunków licencji. Umowę podpisaliśmy w marcu b.r. Dopiero wtedy mogliśmy przystąpić do technicznej części realizacji projektu, czyli przygotowania płyty matki do tłoczni oraz projektu graficznego (trzeba było nanieść jedynie poprawki i uzupełnienia wersji płyty z ubiegłego roku).

Dzięki otwartości serc osób, które wsparły nas w tym projekcie, zarówno w ramach ASI Polska jak i z innych kręgów oraz przede wszystkim dzięki Bożej pomocy, początkiem lipca dotarły do nas gotowe płyty z tłoczni. Część z nich zabraliśmy na kamp w Zatoniu, aby już tam podzielić się nimi z niektórymi zborami. Nie wystarczyło dla wszystkich chętnych, ale zebraliśmy zamówienia i realizujemy je wysyłkowo. Zbory otrzymują płyty za darmo (pokrywają jedynie koszty przesyłki), aby również za darmo mogły dzielić się nimi z ludźmi, którzy nie znają Jezusa. 5.000 płyt otrzymali też kolporterzy (tak jak w zeszłym roku) jako narzędzie pomocne w ich pracy dla Pana. Poprzez rozdysponowanie tych płyt na różne obszary naszego kraju od tego momentu w realizację projektu będzie zaangażowanych wiele osób.

Zobacz projekt!

 

Komentarze są zamknięte.

  • O ASI…

    Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

    Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

^ Do Góry