1208 Służba Wolontariuszy w Płocku – raport końcowy

1208RK

Po zakończeniu szkoły misyjnej pragnęliśmy doświadczyć tego o czym się uczyliśmy w rzeczywistości. Z radością i zapałem przystąpiliśmy do realizacji projektu. Szukaliśmy ludzi z którymi moglibyśmy studiować Biblię, a gdy ich znaleźliśmy – cieszyliśmy się z każdego kroku, jaki robili w stronę Boga.


Zrozumieliśmy, że praca misyjna to tak jakby bycie na „polu walki”. Wiele czasu poświęcaliśmy na modlitwę. Wielką radością był dla każdego z nas chrzest siostry Zofii. Nie wszyscy tak szybko podejmują decyzję, jak siostra Zofia, choć niektóre osoby z którymi się spotykamy są już bardzo blisko.

Dziękujemy ASI Polska za wsparcie finansowe, dzięki któremu ta praca dla ratowania zagubionych dzieci Bożych była możliwa.

Doświadczenie
Spotykam się z Pani Irenką już od maja 2012 roku. Ma ona 91 lat i z powodu choroby oczu nie może czytać Biblii. Dlatego chodzę tam, by poczytać jej po prostu Słowo Boże. Z tygodnia na tydzień widzę jak jej serce bardziej otwiera się na Ewangelię Pana Boga. Wspólne modlitwy, pieśni i rozważania dają nam dużo radości. Ale najbardziej ucieszyłam się gdy usłyszałam, że ona wreszcie wyznała Bogu swoje grzechy.

To jest niesamowite przeżycie, kiedy widzimy postępy pracy Ducha Świętego. Moim marzeniem jest, by Pani Irenka zdążyła pogodzić się ze swoim Bogiem przed odejściem. Chciałabym zobaczyć ją w Bożym Królestwie, abyśmy tam razem mogły dziękować i wielbić Boga, naszego Ojca, Zbawiciela i Pocieszyciela.

Beata Walas

Zobacz projekt!

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji