1211 Płyta zespołu FILEO – raport końcowy

[imgframe path=”http://asi.org.pl/site/wp-content/uploads/2012/10/1211-raport-imgframe.jpg” class=”alignnone” size=”full”]

W Czasie trwania projektu zostało zorganizowanych 10 Koncertów różnego typu: Ewangelizacyjnych, charytatywnych i innych. Wystąpiliśmy w Krakowie, Ostrowiu Świętokrzyskim, Grodzisku Mazowieckim, Ostródzie, Rzeszowie, Płocku i Poznaniu.


Muzyczną niespodziankę przygotowaliśmy dla uczestników odwykówki od palenia papierosów w Bochni. Miały również miejsce wystąpienia na wydarzeniach kościelnych tj. zjazdach okręgowych czy ogólnokrajowych.

Została nagrana i wydana płyta pt. „O Miłości”, zawierająca 16 utworów.

Realizując projekt mogliśmy nie tylko dotrzeć do ludzi w różnych miejscach naszego kraju, ale także oddziaływać na nich dłużej poprzez płyty, które zostają w ich domach. Dzięki temu projektowi dostarczyliśmy też współwyznawcom muzykę, która przybliża do Boga i daje alternatywę dla muzyki bazującej jedynie na emocjach.

Wykonywane przez nas pieśni zwróciły uwagę świeckich osób na Boga i zachęciły do kolejnego kontaktu z Kościołem Adwentystów Dnia Siódmego.

Pozytywne komentarze osób będących członkami naszego Kościoła oraz młodzieży uczęszczającej do naszych zborów pokazują potrzebę muzyki, która niesie głęboką, duchową treść.

Zobacz projekt!
[separator line=”yes”]

Więcej:

Terminy naboru wniosków 2020 i 2021

Z uwagi na połączenie trzech kongresów (XI Kongresu ASI Polska, ASI Europa i GYC Europa) w jeden wspólny, w terminie 26-30.08.2020 roku, wyjątkowo musieliśmy zmienić

Ankieta kongresu 2019

Czy byłeś/byłaś na X Jubileuszowym Kongresie ASI Polska w Łodzi?Wypełnij ankietę przez internet

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji