1211 Płyta zespołu FILEO – raport końcowy

Dodane przez ASI Polska   /   24 kwietnia 2013  /    Raporty

W Czasie trwania projektu zostało zorganizowanych 10 Koncertów różnego typu: Ewangelizacyjnych, charytatywnych i innych. Wystąpiliśmy w Krakowie, Ostrowiu Świętokrzyskim, Grodzisku Mazowieckim, Ostródzie, Rzeszowie, Płocku i Poznaniu.


Muzyczną niespodziankę przygotowaliśmy dla uczestników odwykówki od palenia papierosów w Bochni. Miały również miejsce wystąpienia na wydarzeniach kościelnych tj. zjazdach okręgowych czy ogólnokrajowych.

Została nagrana i wydana płyta pt. „O Miłości”, zawierająca 16 utworów.

Realizując projekt mogliśmy nie tylko dotrzeć do ludzi w różnych miejscach naszego kraju, ale także oddziaływać na nich dłużej poprzez płyty, które zostają w ich domach. Dzięki temu projektowi dostarczyliśmy też współwyznawcom muzykę, która przybliża do Boga i daje alternatywę dla muzyki bazującej jedynie na emocjach.

Wykonywane przez nas pieśni zwróciły uwagę świeckich osób na Boga i zachęciły do kolejnego kontaktu z Kościołem Adwentystów Dnia Siódmego.

Pozytywne komentarze osób będących członkami naszego Kościoła oraz młodzieży uczęszczającej do naszych zborów pokazują potrzebę muzyki, która niesie głęboką, duchową treść.

Zobacz projekt!


Komentarze są zamknięte.

  • O ASI…

    Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

    Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

^ Do Góry