1211 Wydanie płyty i koncerty – zespół Fileo

Dodane przez ASI Polska   /   05 października 2012  /    Raporty

Celem projektu zespołu Fileo było wydanie nowej płyty z muzyką chrześcijańską oraz zorganizowanie otwartych koncertów zespołu w wybranych miastach Polski. Jako zespół chcemy dzielić się z innymi ludźmi prawdami ewangelii poprzez muzykę, którą wykonujemy, a której słowa kierują uwagę na Pana Jezusa jako osobistego Zbawiciela i Przyjaciela każdego człowieka oraz na Jego drogocenne Słowo.


Realizując to marzenie, w lutym b.r. nagraliśmy wszystkie ścieżki dźwiękowe, a po kilku miesiącach otrzymaliśmy gotowy już do rozpowszechniania materiał. Zorganizowaliśmy również liczne koncerty, w tym charytatywne.

W Krakowie zaśpiewaliśmy dwa razy: w kwietniu dla pacjentów Szpitala Uniwersyteckiego oraz w czerwcu w kościele na Salwatorze. Bóg sprawił, że mogliśmy głęboko porozmawiać o sednie ewangelii z jednym z księży, a także zaprosić jedną osobę na nabożeństwo do KADS – zaproszenie zostało przyjęte i wkrótce pojawiła się ona w pobliskim zborze.

Czerwcowy koncert w Osiedlowym Domu Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim był szczególnym wydarzeniem. Widać było, jak Duch Święty poruszał serca słuchaczy. Kilka osób płakało wzruszonych prawdą na temat miłującego ich Zbawcy. Po koncercie część spośród nich wyraziła chęć przyjścia na najbliższe nabożeństwo sobotnie, na które zapraszał miejscowy pastor.

W czerwcu śpiewaliśmy również na koncercie charytatywnym w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. Celem koncertu było zebranie funduszy dla chłopca chorego na mukowiscydozę. Koncert pozwolił zebrać kwotę ponad 3500 zł, które zostały przekazane jako pomoc choremu Patrykowi. Jedna z uczestniczek wyraziła opnię, iż patrząc na nas, jak śpiewamy i mówimy, widzi, że treść naszych pieśni jest częścią naszego życia… Tego życzymy sobie oraz wszystkim słuchającym naszych pieśni!

Zobacz projekt!

 

Komentarze są zamknięte.

  • O ASI…

    Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

    Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

^ Do Góry