1212 Stoisko z literaturą

Dodane przez ASI Polska   /   05 października 2012  /    Raporty

Z początkiem maja 2012 r. zbór koniński rozpoczął realizację projektu „Stoisko z literaturą”. Uruchomiliśmy wypożyczalnię i sprzedaż literatury od domu do domu dwa razy w tygodniu. W projekt zaangażowane są trzy osoby ze zboru. Udało nam się do tej pory rozpowszechnić dwanaście książek. Prowadzimy również sprzedaż książek na wszelkiego rodzaju wykładach, które organizujemy.


Chodząc od domu do domu spotkaliśmy kobietę, która zaprosiła nas do mieszkania po tym, jak przeprowadziliśmy z nią ankietę na temat chrześcijaństwa. Wywiązała się wspaniała duchowa rozmowa. Na koniec, gdy otrzymała od nas w prezencie „Drogę do Chrystusa”, stwierdziła, że tę książeczkę przeczyta jeszcze tego samego dnia, bo ona bardzo lubi czytać. Poinformowaliśmy ją o możliwości wypożyczenia lub zakupienia od nas literatury, co spotkało się z wielkim zadowoleniem z jej strony. Następnego dnia ponownie ją odwiedziliśmy i kupiła od nas dwie książki. Chwała Panu!

Zobacz projekt!

 

Komentarze są zamknięte.

  • O ASI…

    Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

    Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

^ Do Góry