1318 Klub Zdrowia – raport (1)

Dodane przez ASI Polska   /   19 lipca 2013  /    Raporty

1318 Klub Zdrowia

Wszędzie spotykamy ludzi cierpiących z powodu licznych chorób. Ta trudna sytuacja zdrowotna jest dla nas inspiracją do różnego rodzaju przedsięwzięć mających na celu promocję zdrowego stylu życia. Wierzymy również, że działalność ta nosi “pięczęć nieba”. I tak program Klubu Zdrowia w Żyrardowie już od kilku miesięcy ma swój początek, a jego misją jest przede wszystkim edukacja zdrowotna, poprawa zdrowia i kondycji jego uczestników a nade wszystko zwrócenie uwagi na zdrowie duchowe, które scala wszystkie aspekty zdrowia.


Projekt Klubu Zdrowia w Żyrardowie ruszył z opóźnieniem, które wynikło z czekania na decyzję Wydziału Zdrowia w celu współpracy. Okazało się, że warto było poczekać, ponieważ wsparcie żyrardowskiego Wydziału Zdrowia było cenne w kilku aspektach. Mianowice, udostępniono nam salę w bardzo dobrym miejscu, pomocne było również dotarcie do mediów.

Za nami trzy spotkania. Jedni powiedzą: dużo, inni mało. Jedno jest pewne, wszystkie osoby przychodzące na spotkania były niezwykle wdzięczne za uzyskaną pomoc, wskazówki i za poświęcony czas, a dla nas to ogromna radość móc dzielić się tym, co otrzymujemy od Boga. Przed nami jeszcze więcej – od września kolejne spotkania i kolejne szanse na pokazanie kochającego Boga, który jest źródłem życia bardziej szczęśliwszego, zdrowszego i pogodnego, które daje większe poczucie sensu.

Zobacz projekt!

Komentarze są zamknięte.

  • O ASI…

    Nie musisz być pastorem czy zawodowym kolporterem, aby być misjonarzem. ASI zrzesza wyznawców Kościoła (nie tylko przedsiębiorców) pragnących słowem i czynem dzielić się Chrystusem w miejscu swojej pracy... czytaj więcej
  • Newsletter

    Podaj swój email, aby otrzymywać aktualności ASI Polska w postaci e-Newslettera:

^ Do Góry