1318 Klub Zdrowia – raport (1)

1318 Klub Zdrowia

Wszędzie spotykamy ludzi cierpiących z powodu licznych chorób. Ta trudna sytuacja zdrowotna jest dla nas inspiracją do różnego rodzaju przedsięwzięć mających na celu promocję zdrowego stylu życia. Wierzymy również, że działalność ta nosi “pięczęć nieba”. I tak program Klubu Zdrowia w Żyrardowie już od kilku miesięcy ma swój początek, a jego misją jest przede wszystkim edukacja zdrowotna, poprawa zdrowia i kondycji jego uczestników a nade wszystko zwrócenie uwagi na zdrowie duchowe, które scala wszystkie aspekty zdrowia.


Projekt Klubu Zdrowia w Żyrardowie ruszył z opóźnieniem, które wynikło z czekania na decyzję Wydziału Zdrowia w celu współpracy. Okazało się, że warto było poczekać, ponieważ wsparcie żyrardowskiego Wydziału Zdrowia było cenne w kilku aspektach. Mianowice, udostępniono nam salę w bardzo dobrym miejscu, pomocne było również dotarcie do mediów.

Za nami trzy spotkania. Jedni powiedzą: dużo, inni mało. Jedno jest pewne, wszystkie osoby przychodzące na spotkania były niezwykle wdzięczne za uzyskaną pomoc, wskazówki i za poświęcony czas, a dla nas to ogromna radość móc dzielić się tym, co otrzymujemy od Boga. Przed nami jeszcze więcej – od września kolejne spotkania i kolejne szanse na pokazanie kochającego Boga, który jest źródłem życia bardziej szczęśliwszego, zdrowszego i pogodnego, które daje większe poczucie sensu.

Zobacz projekt!

Więcej:

Zobacz projekty misyjne na rok 2023

2301 – Łukasz Łękawa – Promocja książek na Dolnym Śląsku Rok realizacji 2023 Przyznane dofinansowanie: 3.000 PLN Jednym z celów, jakie chcemy zrealizować poprzez promocję

Kongres 2022 w Gliwicach

Zarejestruj się Nie bój się Mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu, łączonym kongresie ASI Polska, ASI Europa i Diecezji Południowej. Adwentystyczne

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Używamy plików cookie, aby nasza strona mogła prawidłowo funkcjonować. Więcej informacji